wtorek, 31 stycznia 2012

wszyscy teraz modlimy się małą Zuzię, która leży w szpitalu pod respiratorem - módlmy się za nią i za jej rodzinę, Wasze modlitwy mają niesamowitą moc, trzeba wierzyć a wszystko się ułoży :)
nie zapominajcie o Zuzi!!!

16 komentarzy:

 1. http://maciejmusial-oficjalnyblog.blogspot.com/2012/01/ojciec-leon.html

  pod tym linkiem jest post Maćka a tam filmik w,którym Ojciec Leon mówi do ciebie kilka ważnych słów.Jeśli jeszcze nie widziałaś to zobacz:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę o Tobie każdego dnia i bardzo Cię podziwiam. Zapewne jesteś bardzo silną osobą. Trzymam za Ciebie kciuki. Dasz radę Dziewczyno ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę się modliła do św. Rity I nie zapomnę powiedzieć znajomym aby się modlili :) Trzymaj się kochana :***

  OdpowiedzUsuń
 4. Obiecuję modlitwę, za Was obie. A ja mam takie pytanie: do tych szpitali dziecięcych można wejść bez niczego, tak żeby np poczytać dzieciom, czy trzeba być spokrewnionym albo mieć jakieś pozwolenie?
  Trzymaj się cieplutko :)
  Magda :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze wieczorem modlę się o zdrowie dla Ciebie i wszystkich innych dzieci na świecie ;) i nie chodzi tutaj tylko o modlitwę ale też wiarę w Ciebie i wszystkich chorych na tym świecie ;)

  Marta .

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeczytałam o Tobie na blogu Maśka Musiała. Jestem pewna, że wyzdrowiejesz! Wzruszyła mnie Twoja historia. Chyba jesteś bardzo silna i uśmiechnięta, a tacy ludzie ZAWSZE wychodzą z choroby zwycięsko! Uda się! Wszyscy to wiemy. UDA NA PEWNO! Nie wiem co bym zrobiła gdyby mi się to zdarzyło, nie wytrzymała bym, dobrze, że na świecie są tak silne osoby. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka, bo się należy i Tobie i Zuzi!

  OdpowiedzUsuń
 7. dlaczego nie odpisujesz na żadne komentarze?

  OdpowiedzUsuń
 8. Bereniko, dodawaj codziennie jakieś wpisy, bo po prostu nie wiemy co się z Tobą dzieje ...

  OdpowiedzUsuń
 9. Bereniko przeczytałam twoją historie na blogu Macka Musiała, po mimo tego że Cię nie znam zaczęłam się o ciebie modlic. Jakiś głos w duszy mi mówił że wierzysz całym sercem w Pana Boga. W tym roku mam bierzmowanie i dziwnym trafem właśnie gdy szukałam imienia trafiłam na twój wpis i zobaczyłam imię które oznacza przynosic zwycięstwo i wierze całym sercem że ty je odniesiesz. Pozdrawiam Cię i pragnę się za Ciebie modlic!

  OdpowiedzUsuń
 10. Bereniko przeczytałam twój wpis na blogu Macka Musiała. Pomimo tego że cię nie znam zaczełam się za ciebie modlic. Jakiś głos w duszy mówił mi że głęboko wierzysz w Pana Boga. Twoje imie oznacza odnieś zwycięstwo i całym sercm wierze w to że je odniesiesz. Podziwiam Cie za twoje podejście do życia za to jak umiesz docenic życie które zostało Ci dane. Pragne się za Ciebię modlic i wiem że wyzdrowiejesz. Mam do Ciebię prośbę przeczytaj historie Glorii Strauss to moja ulubiona książka. W trudnych chwilach napewno Ci pomoże! Życzę zdrowia Natalka

  OdpowiedzUsuń
 11. Bereniko przeczytałam twój wpis na blogu Macka Musiała. Pomimo tego że cię nie znam zaczełam się za ciebie modlic. Jakiś głos w duszy mówił mi że głęboko wierzysz w Pana Boga. Twoje imie oznacza odnieś zwycięstwo i całym sercm wierze w to że je odniesiesz. Podziwiam Cie za twoje podejście do życia za to jak umiesz docenic życie które zostało Ci dane. Pragne się za Ciebię modlic i wiem że wyzdrowiejesz. Mam do Ciebię prośbę przeczytaj historie Glorii Strauss to moja ulubiona książka. W trudnych chwilach napewno Ci pomoże! Życzę zdrowia Natalka

  OdpowiedzUsuń
 12. Kochana Bereniko..kiedy znowu napiszesz?
  Czekamy..;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Biedna mała istotka która za bardzo młodego życia ma już tak ciężkie doświadczenia :( serce się kraje...

  btw. jestem nowa na blogspot i chciałam zaprosić do oglądnięcia, skomentowania i śledzenia bloga. Mieszkam w Norwegii i celem moim jest pokazanie życia tam. Gorąco zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń